gazetemag tv

Can Yaman, Tudors’un yeni reklam yüzü oldu

Perakende sektöründeki köklü tecrübesiyle erkek giyimine yeni bir boyut kazandıran TUDORS, reklam yüzü olarak son dönemin başarılı oyuncularından Can Yaman’ı seçti.

Her tarza ve her yaşa uygun ürün çeşitleriyle erkek giyiminin yenilikçi markalarından olan TUDORS, bu kez kendisini hedef kitlesine Can Yaman ile anlatıyor.

15 ülkeye ürünlerini kazandırarak globalleşmenin gücünü artırmayı hedefleyen marka, bu doğrultudaki stratejisinin bir adımı olarak 2 yıl sürecek olan Can Yaman iş birliği için ilk reklam filmini yayınladı.

“Değişimin kendisi ol, Tudors’la görünür ol!” sloganıyla ekranlara gelen reklam filminde, Can Yaman’ın günlük yaşamda farklı mekânlarda yaşadıkları konu edilirken, TUDORS yakışıklı oyuncunun her anına uygun tarzını ortaya koymasını sağlayacak ürünleri ile eşlik ediyor.

blank

‘Değişimin kendisi ol, Tudors’la görünür ol’

TUDORS’un başarılı oyuncu ile yaptığı 2 yıllık anlaşmanın ilk reklam filmini bu ay gösterime yayınladı. Muse İstanbul imzalı filmin prodüksiyonunu Shortcut, yönetmenliğini ise Levent Onan üstleniyor.

Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ’u geçti!

KÜNYE

REKLAM VEREN: TUDORS
REKLAM AJANSI: MUSE ISTANBUL
AJANS BAŞKANI: Serdar Ekrem Şirin
YARATICI EKİP: Hamit Dereçayır, İrem Kartal, Erhan Diril, Murat Yıldırım, Merve Kırdar
MARKA EKİBİ: Çağdaş Gündüz, Elçin Adıgüzel
AJANS PRODÜKSİYON EKİBİ: Efe Zafer Demiral, Ahmet Tevfik Alkoç
PRODÜKSİYON ŞİRKETİ: SHORTCUT
YÖNETMEN: Levent Onan
YAPIMCI: A. Dorukhan Erdoğdu
MÜZİK: Onur Cumaoğlu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.