gazetemag tv

Can Yaman, oyunseverlerin ilgiyle takip ettiği Pasha Fencer oyununun yüzü oldu

Erkenci Kuş ve Bay Yanlış gibi iddialı yapımların yıldızı Can Yaman marka anlaşması ile gündem olmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu bu kez oyunseverlerin ilgiyle takip ettiği Pasha Fencer oyununun yüzü olarak karşımıza çıktı.

Son dönemin yakışıklı oyuncuları arasında anılan ve ekranlarda gerek dizileri gerekse magazin haberleriyle boy gösteren Can Yaman’dan yeni haber… Son olarak Özge Gürel ile Bay Yanlış dizisinde başrolü paylaşan yetenekli oyuncunun dizisi yakın tarihte final yapmıştı. Sonrasında ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı merak konusuydu. Hayranları tarafından ilgi ile takip edilen ve yeni bir dizi haberi beklenen oyuncu, adeta ters köşe yaparak karşımıza çıktı diyebiliriz.

blank

Dolunay, Erkenci Kuş ve Bay Yanlış dizileriyle Türkiye’de olduğu kadar diğer ülkelerde de geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu, popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

blank

Başarılı oyuncu bu kez dizilerle değil marka anlaşması ile gündemde. Yaman, bundan böyle oyunseverlerin yakından bildiği ‘Pasha Fencer’ oyunuyla da anılacak gibi gözüküyor.

Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre, Can Yaman, dünya genelinde 50 milyon oyuncunun oynadığı ‘Pasha Fencer’ (Savaşçı Paşa) oyununun Türkiye ve Ortadoğu yüzü oldu.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.