gazetemag tv

Can Yaman: Hakaret etmekten çekinmeyin

Reklam ve dizi çekimleri için İtalya’ya giden ve aradığı aşkı orada bulan yakışıklı oyuncu Can Yaman, Instagram profiline yazdığı notla olay yarattı. Sık sık sert eleştiriler alan Can Yaman, profiline ‘Nefret edenler de hoş karşılanır, hakaret etmekten çekinmeyin’ yazdı.

İtalya’nın ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile evlilik kararı almasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen, Erkenci Kuş dizisi ile ünü Türkiye sınırlarını aşan yakışıklı oyuncu Can Yaman, son hamlesi ile şaşırttı.

Sandakon dizisinde başrol olarak yer almaya hazırlanan ve bir makarna markasının reklam yüzü olmak için İtalya’ya giden yakışıklı oyuncu Can Yaman, Instagram profiline yazdığı notla dikkat çekti.

Can Yaman, Instagram profiline yazdığı ‘Nefret edenler de hoş karşılanır, hakaret etmekten çekinmeyin’ notuyla dikkatleri üzerine çekti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.