Can Yaman, Avrupa turuna hazırlanıyor

Erkenci Kuş dizisinin final yapmasının ardından Demet Özdemir ile yollarını ayırdığı iddia edilen Can Yaman, Avrupa turuna hazırlanıyor.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Can Yaman, Avrupa turuna hazırlanıyor. Posta’da yer alan habere göre; Can Yaman, Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan’ın aksine davetlerden para almayacak.

İşte Can Yaman’ın tur takvimi

22 Eylül Pazar
Yunanistan-Atina’da bir talk şov programına katılacak. Ardından Hilton Otel’de kendisi için verilen 200 kişilik partiye katılacak.

11 Ekim Cuma
İtalya-Roma’da bir talk şova takılacak. Ardından verilen partide yer alacak. Hello dergisi için kapak çekimi yapacak.

15 Ekim Salı
Yapımcısı Faruk Turgut ile Cannes’da kendisi için düzenlenen geceye katılacak.

1 Kasım Salı
Bir haftalık İspanya turuna çıkıp TV dünyasının olduğu davetlere katılacak.

2 Aralık Pazartesi
Dolunay ve Erkenci Kuş’un en çok izlendiği Güney ve Kuzey Amerika turuna çıkacak.

Ocak 2020
21 günlük bedelli askerliğini tamamlayacak. Dönüşte yapımcılığını Faruk Turgut’un yaptığı, senaryosunu ise Birol Güven’in kaleme aldığı filmde başrol oynayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.