YouTube / gazetemag tv

Can Uyan “Hadi Sus”

Türk pop müzik dünyasında yeni bir ses, yeni bir soluk Can Uyan… Genç popçu Can Uyan’ın ilk teklisi ‘Hadi Sus’ Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platform ve müzik kanallarında yerini aldı.

Müzik hayatına ilk olarak Puzzle grubunda bass gitar çalarak başlayan Can Uyan’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk profesyonel stüdyo çalışması ‘Hadi Sus’ dinleyiciyle buluşuyor. Sözü ve müziği başarılı besteci Kerem Güneş, düzenlemesi usta isim Genco Arı imzalı Hadi Sus, Mustafa Özen yönetmenliğinde kliplendi. Oldukça renkli ve dikkat çekici sahnelerin yer aldığı video klip kum ocaklarında 25 kişilik ekip ile yaklaşık 20 saatte tamamlandı.

Üniversite de Sağlık Yönetimi ve Radyoloji bölümlerinden mezun olan sağlıkçı , şu günlerde çiçeği burnunda popçu Can Uyan single çalışmasının imaj fotoğrafları için Eren Yiğit’in objektifine poz verdi. Can Uyan; ‘Hadi Sus benim ilk merhabam, ilk projemde tecrübelerine güvendiğim isimlerle çalıştım. Önümde ki yol çok uzun, çok güzel işler ile var olacağım.’ Diyerek heyecanını dile getiriyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.