Çamyuva Kapalı Pazar Yerine Kavuşacak

Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerinde yapılan modern kapalı pazar yerlerinin ardından Çamyuva Mahallesinde de yapılacak olan kapalı pazar yerinde çalışmalar başladı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesine ait Çamyuva Mahallesi 143 ada 1 parseldeki pazar yeri alanında başlayan çalışmaları yerinde inceledi.
İnceleme sırasında Belediye Başkanı Topaloğlu’na Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.
Söz konusu alanda yapılacak olan modern kapalı pazar yerinde başlayan temizlik ve reglaj çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemerimizin ilk modern kapalı pazar yerini daha önce Kuzdere mahallemize kazandırmıştık. Arkasından Arslanbucak mahallemizde yaptık. Şimdi de Çamyuva mahallemize kapalı pazar yerini kazandıracağız. Çalışmalarımıza başladık. Öncelikle temizlik ve reglaj çalışması yapıyoruz. İhale hazırlıklarımız da tamamlandı ve ileriki bir tarihte ihaleye çıkacağız. Çamyuva halkına şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.