Cami ve Mescitlerde Yaz Temizliği

Zeytinburnu Belediyesi tarafından ilçedeki 80 cami ve mescidin iç temizlikleri yapılarak halıları yıkandı. Zeytinburnu’nda cami halıları, düzenli aralıklarla yılda 4 defa olmak üzere, ibadethane temizlik ekibi tarafından yıkanıyor.

İlçedeki 45 cami ve 35 mescidin iç mekân temizliklerini düzenli olarak yapan Zeytinburnu Belediyesi İbadethane Temizlik ekibi, cami halılarının yıkanma işlemini de gerçekleştiriyor. Havaların ısınmasıyla birlikte cami ve mescitlerde yaz temizliği yapan ekip, yılda 4 defa olmak üzere Zeytinburnu’ndaki tüm ibadethanelerin halılarını yıkarken, ayda bir de genel temizlik yapıyor. İç mekân temizliğinde 6 personel, halı yıkama ekibinde ise 3 görevli personel hizmet veriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.