gazetemag tv

Camdaki Kız yine zirvenin sahibi oldu

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız, Kanal D’de ekrana gelen 19. bölümüyle TOTAL kategorisinde 21,19 izlenme payı, 8,36 reyting, AB kategorisinde 25,13 izlenme payı, 9,71 reyting ve ABC1 kategorisinde 23,94 izlenme payı, 10,31 reyting alarak Perşembe akşamının çok izlenen yapımı oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan 19. bölümü seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla çok konuşuldu. Dizi, gece boyunca Twitter gündeminde üst sıralarda yer aldı ve #CamdakiKız hashtag’i sosyal medyada yaklaşık 6 milyon erişim elde etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.