Camdaki Kız yine zirvede yer aldı! Bir kez daha ekrana damgasını vurdu!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, ekrana gelen 42’nci bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizinin bu bölümü Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde 6,61 reyting ve yüzde 19,05 izlenme payı ile, 20+ABC1 kategorisinde ise 6,93 reyting ve yüzde 17,76 izlenme payı alarak günün en çok izlenen yapımı oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan 42’nci bölümü izleyicinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla bir kez ekrana damgasını vurdu.

blank

Dizinin bu bölümünde; Cana’dan duyduklarından etkilenen Sedat,hem Hayri hem de Feride’ye gözdağı vermeye çalıştı. Muzo’nun evlilik kararından dolayı endişelenen Rafet, beklenmedik bir karar vererek Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Muzo’yu getirdi. Feride ise Nalan’a, Sema’nın ablası olmadığını itiraf etti.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.