Camdaki Kız perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız, 56’ncı bölümüyle AB kategorisinde 6,37 reyting ve 18,79 izlenme payı, 20+ ABC1 kategorisinde 7,16 reyting ve 18,19 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan 56’ncı bölümü heyecan dolu anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu. Dizi; her üç kategoride de perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Camdaki Kız’ın 10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan 56’ncı bölümünde; Hayri’nin eski evine gittiği için Nalan’ı Hayri’nin evinde bulamayan Selen şüphelerini ispatlayamadı. Feride, Metin’le yüzyüze görüşerek bir daha karşılarına çıkmaması için uyardı. Gülcihan’ın eve dönüşü Sedat, Muzo ve Selen’i çok sevindirdi. Feride’nin Sedat’la Nalan’ı gönderdiği yemek Hayri’nin Nalan’la planlarını iptal edince Hayri bu duruma çok bozuldu. Nalan; Hayri’nin gönlünü almak için onu öpünce ikili yine yakalandı.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her perşembe Kanal D’de

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.