“Camdaki Kız” 33’üncü bölümü ile zirvedeki yerini korudu

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, yeni bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yayınlanan 33’üncü bölümü Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde 8,38 reyting yüzde 19,45 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 8,99 reyting yüzde 19,18 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan bölümü bir kez daha Perşembe akşamına damgasını vurdu.

blank

Dizinin ekrana gelen bu bölümünde; Rafet, Pervin’den gelen hediye ile birlikte geçmişin hatıralarına savruldu. Alp’in anlattıklarını sindiremeyen Nalan, Sedat’la yüzleşti. Alp’ten intikam almaya karar veren Sedat ise Levent ile birlikte Alp’le kavgaya tutuştu. Alp’in adamlarının Nalan ve Sedat yürüyüşteyken karşılarına çıkması ise Nalan’ı çocuğunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirdi. Yaşanan bu gelişmelerin nasıl sonuçlanacağı ise daha şimdiden merak konusu oldu.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.