Çağla Şıkel’den Arto’ya 3 ay ceza

Ünlü manken Çağla Şikel, Youtube kanalında mini etekle oturma&kalkma’ başlıklı video yayınlamıştı. Bunun üzerine Arto söz konusu video için “İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda m…lerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin” şekilde paylaşım yaptı. Güzel manken bu yoruma sessiz kalmadı.

Çağla Şikel Avukatı Bükçün Canatik aracılığıyla Arto’nun kendisi hakkında konuşmaması ve yaklaşmaması için uzaklaştırma talebinde bulundu.

İstanbul Aile Mahkemesi Şıkel’in talebini değerlendirerek Arto’nun 3 ay boyunca Şıkel’e yaklaşmamasına karar verdi.

Mahkeme, kararında “Şiddet tehdidi, hakaret ve aşağılama içeren tüm sözlü davranışlarda bulunmamasına, kişiyi iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, konutuna yaklaşmamasına ve bulunduğu ikametlere yaklaşmamasına, basılı sözlü ve yazılı basın ve internet ortamında hakkında konuşmamasına, açıklama yapmamasına, yorum yapmamasına ve fotoğraf – video paylaşmamasına 3 ay karar verildi”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.