Çağla Şıkel ile Ebru Şallı ekranda karşı karşıya geliyor

Podyumların iki ezeli rakibi Çağla Şıkel ile Ebru Şallı ekranda karşı karşıya… Şıkel’in ardından Şallı da televizyon programına başlıyor.

Bir dönem podyumların tozunu atan Çağla Şıkel ile Ebru Şallı, kozlarını ekranda paylaşacak. Çağla Şıkel’in ‘Yeni Bir Gün’ adlı programının ilgi görmesinin ardından rakip kanallar karşı atağa geçti. Şıkel’e karşı alternatif bir isim arayan Kanal D, mankenin podyumlardaki ezeli rakibi Ebru Şallı ile masaya oturdu. Buna göre Şallı, Çağla Şıkel ile aynı saatte ekran karşısında olacak. Programında Şallı, pilates, sağlıklı yaşam ve güzellik üzerine bilgiler paylaşacak. Hafta içi her gün yayın yapacak olan Şallı’nın iddialara göre; bölüm başı 10 bin TL alacağı söylendi. Aylık 200 bin TL kazanacak olan Şallı, böylelikle programdan 100 bin TL alan Şıkel’in de ücretini de geçmiş olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.