Çağla Kubat, Alaçatı’yı dünyaya tanıtacak!

Ünlü oyuncu ve Windsurf Türkiye ve Dünya Şampiyonu Çağla Kubat, 1-6 Eylül tarihleri arasında Vestel ana sponsorluğunda Alaçatı’da gerçekleşecek IFCA Slalom Çocuk-Genç-Master Avrupa Windsurf Şampiyonası’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dünyaca Ünlü İsimler Alaçatı’da

1 hafta sürecek olan ve 10’dan fazla ülkeden 100’e yakın sporcunun yarışacağı şampiyonada Çağla Kubat, ülkemizi master kategorisinde temsil edecek. Alaçatı’da bulunan Çağla Kubat Windsurf Akademi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan IFCA Slalom Çocuk- Genç-Master Avrupa Windsurf Şampiyonası için uzun süredir hazırlıklarını sürdüren Çağla Kubat, şampiyona süresince deniz ve çevre kirliliğine dikkat çekmek için özel çalışmalar gerçekleştirecek.

blank

2011 yılından bu yana uluslararası çapta bir çok başarılı organizasyona imza atan Çağla Kubat, IFCA Slalom Çocuk- Genç-Master Avrupa Windsurf Şampiyonası organizasyonuyla ilgili olarak; ‘Böylesine büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. Özellikle windsurf dünyasında çok önemli bir yere sahip olan Alaçatı’nın Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olması bizleri çok heyecanlandırıyor. Böyle büyük organizasyonlar sürekli hale gelerek ülkemizde yapılmaya devam eder. Amacımız ve en büyük hayalimiz eskiden olduğu gibi windsurf dünya şampiyonasının bir ayağının yeniden Alaçatı’da gerçekleşmesi ve bu güzel ülkenin tanıtımına katkı sağlanması’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.