Çağatay Ulusoy’un doğal haline beğeni rekoru

Çağatay Ulusoy, Instagram’dan günlük hayatına dair yaptığı paylaşımla büyük beğeni kazandı.

İçerde adlı dizide izlediğimiz Çağatay Ulusoy, bir süredir sosyal medya hesabından çekimleri yurt dışında yapılan bir projeden kareler paylaşıyordu. Birbirinden yakışıklı kareleriyle özellikle kadın hayranlarını büyüleyen Ulusoy son paylaşımıyla şaşırttı.

GÜNLÜK HAYATTA ÇAĞATAY!

Taksim’de çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Çağatay Ulusoy bu karede günlük kıyafetleriyle bir kedinin yanında otururken görülüyor. Fotoğraf kalitesinin önceki paylaşımlarına göre bariz bir şekilde kötü olduğu görülse de Ulusoy’un kediyle paylaştığı bu fotoğraf binlerce beğeni ve yorum aldı. Yorumlardaki ortak tema ise ‘kediye duyulan özlem’… Hatta bir takipçisi “Bazen sadece kedi olmak istersin” diyerek Çağatay Ulusoy hayranlığının hangi noktada olduğunu göstermiş.

cagatay

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.