gazetemag tv

Çağatay Ulusoy’un dizisi başlamadan kriz çıktı

Senaristler ekipten ayrılırken, partner Burcu Biricik de başka bir yapımla anlaştı.

Mayıs ayında Çağatay Ulusoy’un Netflix’in ilk orijinal yerli dizisinin başrolünde oynayacağı bildirilmişti. Ulusoy’un partnerinin Burcu Biricik olduğu konuşulurken yapımın çekimlerinin hâlâ başlamaması dedikoduları da beraberinde getirdi. Söylenenlere göre; yapımda senaryo krizi yaşanıyor.

Senaryo beğenilmedi

Netflix’in Türkiye temsilcisi 03 Medya’nın, dizinin senaryosunu yazması için anlaştığı Pınar Bulut ve Ercan Mehmet Erdem’le senaryoları beklentiyi karşılamayınca yollarını ayırdığı iddia edildi. Bu olaylar yaşanırken Burcu Biricik de yeni projelere göz kırptı! Dizinin başlama süresinin uzayacağını düşünen Burcu Biricik yapımdan ayrıldı. Oyuncu, Ay Yapım imzalı ‘8. Gün’ isimli diziyle anlaştı. Aksiyon ağırlıklı dizi ocak ayında ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.