Çağatay Ulusoy’un ‘Centilmen’deki partneri Ebru Şahin oldu

Ekranların popüler oyuncularından Ebru Şahin’in, hayranları tarafından merakla beklenen yeni projesi belli oldu. Oyuncu, OGM Pictures’ın Netflix için çekeceği “Centilmen” filminde Çağatay Ulusoy ile partner olacak.

Son olarak Destan dizisiyle izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Ebru Şahin, OGM Pictures’la 1 yıllık anlaşma imzalamış ve buna göre şirketin hayata geçireceği projeler arasında beğendiği bir dizi ve filmde oynama kararı almıştı. ABD’den dönen Şahin, OGM Pictures’ın Netflix için çekeceği “Centilmen” filmiyle anlaştı.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN PARTNERİ OLACAK

Ebru Şahin, merakla beklenen filmde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ile partner olacak. Onur Bilgetay’ın yöneteceği, Deniz Madanoğlu’nun ise yazdığı filmde arkadaşıyla beraber jigololuk yapan bir adamın bir genç kıza aşık olmasıyla değişen hayatı etkili bir dille anlatılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.