Çağatay Ulusoy unutuldu

Kitap çıkarmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy’un fanları, rol arkadaşlarından ünlü oyuncu için bir şeyler yazmasını istedi ancak herhangi bir geri dönüş olmadı. Çağatay Ulusoy’un genç fanatikleri, 23 Eylül’de 26 yaşında girecek olan oyuncu için aylar öncesinden harekete geçti. Oyuncunun sevenleri son günlerde revaçta olan ‘Fanların kitap çıkarma’ furyasına katılmaya hazırlanıyor.

Çağatay Ulusoy’un doğum günü hediyesi için ellerine kalem kağıdı alan fanlar, destek için Ulusoy’un ‘Medcezir’ dizisindeki oyuncu arkadaşlarına ulaşmaya çalıştı. Amaçları ise oyuncu hakkındaki duygu ve düşüncelerini kalem kağıda dökmelerini istemeleriydi. Ancak işin garip noktası oyuncunun arkadaşları, bu istekleri görmezden gelerek cevap dahi yazmadı. Eski rol arkadaşlarının bu hareketleri ‘Dizi bitti Çağatay Ulusoy’u unuttular’ şeklinde yorumlandı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.