Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya teklifini red etti!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’a, bir dönem Medcezir dizisinde partner olduğu eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte oynaması için teklif geldi. Yurt dışında da yayınlanacak film için Ulusoy’un cevabının olumsuz olduğu iddia edildi.

Şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Çağatay Ulusoy’a, dünyaca ünlü bir dizi ile film platformundan yeni bir proje teklif edildi. Son yıllarda sadece iş hayatıyla gündeme gelen ve yaşıtlarına örnek bir hayat süren 29 yaşındaki genç oyuncuya başroldeki partnerinin de Serenay Sarıkaya olacağı söylendi.

TEKLİFİ REDDETTİ

Kulislerde konuşulanlara göre Ulusoy, Sarıkaya’yla birlikte kamera karşısına geçmeyi kesin bir dille reddetti. Dedikodulara göre yakışıklı oyuncu, Serenay Sarıkaya’nın son dönemde kariyerinden çok özel hayatıyla gündeme gelmesinin kendisine de zarar vereceğini düşünerek yapımcılara “Hayır” yanıtı verdi.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile bir daha aynı projede yer almamaya kararlı.

Başroldeki ismin Çağatay Ulusoy olmasında kararlı olan projenin yetkilileri ise bunun üzerine Serenay Sarıkaya yerine başka bir kadın oyuncu arayışına girdi.

TAKİP VAR, TAHAMMÜL YOK!

Böylece Sarıkaya, milyonluk projeye veda etmiş oldu. Bu arada Çağatay Ulusoy’un her ne kadar eski rol arkadaşını Instagram’da takip etse de Serenay Sarıkaya’nın olduğu davetlere kesinlikle katılmadığı da öğrenildi. Ulusoy ile Sarıkaya, 2013 ile 2015 yılları arasında yayınlanan ‘Medcezir’ dizisinde birlikte rol aldı. İkili, o dönem de bir dargın bir barışık aşk yaşamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.