Çağatay Ulusoy “Mücadele Çıkmazı” ile Netflix’te

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Mücadele Çıkmazı filminin yakında Netflix’te izleyici ile buluşacağı, Menajerimi ara dizisinden bir sahneyle açıklandı.

Hakan: Muhafız’ın başrolünde yer alan Çağatay Ulusoy’u yeniden bir Netflix yapımında izleyeceğimiz bu filmin Netflix Türkiye tarafından duyurulmasının ardından OGM Pictures da konuyla ilgili bir paylaşım yaptı ve filmi ilgili önemli detayları paylaştı.

Filmin 4 Ağustos’ta başlayan çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlandı. Senaryosunu Behzat Ç. ile tanınan Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Ayla, Müslüm, Türk İşi Dondurma gibi filmlere imza atan Can Ulkay oturuyor . Filmin yakında Netflix’te yayınlanacağı açıklanmış olsa da şimdilik ne Netflix ne de OGM Pictures net bir yayın tarihi paylaşmadı.

Film, tüm zorluklara rağmen mücadeleyi bırakmayan ve çöp toplayarak kendisinin ve çocuğunun geçimini sağlamaya çalışan bir babanın (Çağatay Ulusoy) hikâyesini anlatıyor. Ranini tarafından paylaşılan bilgilere göre oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’a Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul eşlik ediyor.

GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.