Çağatay Ulusoy kariyerinde ilk kez reklam filminde oynadı

Jean reklamında Gigi Hadid ile çalışmak isteyen Çağatay Ulusoy’a başka bir Victoria’s Secret mankeni bulundu. Oyuncunun partneri Taylor Marie Hill oldu.

Kariyerinde ilk kez reklam filminde oynayan Çağatay Ulusoy’un partneri meleklerden oldu! Bir kot firmasının yeni reklam yüzü olan oyuncu, bu ilk projesi için dünyaca ünlü manken Gigi Hadid ile çalışmak istemişti. Yaklaşık 1 milyon 800 bin lira aldığı iddia edilen oyuncunun bu isteği karşı taraf tarafından olumsuz karşılanmıştı. Gigi Hadid’in yüksek ücret istemesi şirketin başka bir isme yönelmesine neden olmuştu. Gigi Hadid’e alternatif olarak başka bir manken bakan şirket, Victoria Secret meleklerinden Taylor Marie Hill ile anlaştı. İkili önceki gün reklam çekimlerinin startını verdi. Çekimleri hâlâ Bodrum’da devam eden reklam filminin konsepti ise ‘Bize Uyar’ oldu.

Taylor-Marie-Hill

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.