Büyükşehir’den Akseki’de büz çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki’de Geriş-Alaçeşme-Sinanhoca grup yolu üzerindeki kırılan büzleri değiştirerek, ulaşımın aksamasını önledi.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Akseki Geriş-Alaçeşme-Sinanhoca mahallelerinin grup yolunda bakım-onarım çalışması yaptı. Grup yolu üzerindeki büzlerin tıkanması ve kırılarak yolu daraltması üzerine harekete geçen Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, büzleri değiştirilerek ulaşımda aksaklık yaşanmasının önüne geçti. Çalışmalardan dolayı vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.