Büyükkılıç: “Sevdamız Kayseri” (ÖZEL HABER)

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İGFA’ya özel açıklamalarda bulunurken, kentle ilgili çalışmalarına dair ipuçları verdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, vizyonlarını ‘şehir kalkınma,fedakarlık ve sevda ister’ düsturu üzerine oluşturduklarını aktarırken, “Çünkü şehir insandır diye düşünüyoruz ve insanımıza sahip çıktığımız ölçüde şehirlerimizin büyüyeceğine, gelişeceğine ve güzelleşeceğine inanıyoruz..Biliyor ve de gönülden inanıyorum ki;şehir sevgidir,samimiyettir ve şehir hepimizindir” dedi..

Tevazu, samimiyet ve gayret ile çıktıkları yolda Kayseri’de sıkmadık el,çalmadık kapı,alınmadık gönül bırakmadan gönül belediyeciliği projesini en iyi şekilde uyguladıklarını açıklayan Büyükkılıç, “Uygulamayada koşar adım devam ediyoruz..Sevdamız Kayseri için gece gündüz demeden arkadaşlarımızla çok güzel projeler uyguluyoruz. Şehrimizi geleceğe taşıyacak yüzlerce vizyon projemizi halkımızla paylaştık.Büyükşehirlerin sıkıntısını değil,konforunu yaşayan bir şehir Kayseri huzur şehri bu huzura katkı da bulunanlara teşekkür ediyorum..Yönetim ilkesi açısından her zaman ortak akıl anlayışı ve şeffaf bir yönetim anlayışı sergiliyoruz..Ana ilkemiz gönül belediyeciliğini insanların kalbine dokunarak kendimizi anlattık.” dedi.

Her zaman”ben değil” biz diyerek çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Dr. Memduh Büyükkılıç, “Bizim birliğimiz bereketimizdir..”İnsanı yaşat ki,Devlet yaşasın”,”insanı yaşat ki,Şehir yaşasın” Bizim merkezimizde insan var..kayseri de ilk belediyecilik 1869 da kurulmuş..O yıldan bu zamana 153 yıl gemiş..Şehirler canlı organizmalar gibidir..Sürekli yenilenmek ve gelişmek,büyümek ister..Bu zamana kadar yapılanların üzerine ekleyerek şehrimizi daha ileriye taşımak için 153 yılda yüzlerce projeler yaparak ve halen de yapmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.