Büşra Pekin’den ‘Sen Olsan Bari’ sürprizi!

Ünlü oyuncu Büşra Pekin, başrolünü Alper Kul ile paylaştığı ‘Fırıncının Karısı’ filminde sürpriz bir performansa imza attı.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu Murat Taşkent’in kaleme aldığı ‘Fırıncının Karısı’ filminde Büşra Pekin Aleyna Tilki’nin dinlenme rekorları kıran ‘Sen Olsan Bari’ şarkısını seslendirdi. Filmde hayal dünyasında uçuk kaçık bir kadın olan ‘Ferdane’ karakterine hayat veren Büşra Pekin ‘Sen Olsan Bari’ şarkısını Anadolu şivesiyle yeniden yorumladı. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan ‘Sen Olsan Bari’nin keyifli klibi yine Büşra Pekin imzası taşıyor.

Yapımcılığını Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık’ın gerçekleştirdiği, yapımını ‘Two Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen’in paylaştığı ‘Fırıncının Karısı’ Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkeleri ve Azerbaycan’da sinemalarda…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.