Bursalı genç kadınların yürekleri SMA’lı bebekler için atıyor!

Bursa’nın başarılı kadınlarını bir arada toplayan Bursa Kadın Girişimciler Platformu; SMA’lı Bebekler yararına bir iftar programı düzenledi. İftarın ev sahipliğini yapan platformun kurucu başkanlığını yapan Sinem Özay; “Şifası olmayan bir hastalığımız günümüz teknolojisinde kalmamıştır.” dedi.

BURSA (İGFA) – Geceye Bay Sihir-İllüzyon Gösterisi ile renk katarken; gecenin geliri Bursa’nın SMA’lı Bebekleri Sefa ve Irmak’a bağışlandı.

blank

2 yıl SMA’lı Bebek Didem için verdiği çetin mücadele ile Bursalıların tanıdığı Sinem Özay; “Kadınlarımız için herşey daha yaşanabilir olsun diye çıktığımız bu yolda bugün SMA’lı Bebeklerimiz için bir aradayız.

blank

Bursa’nın anneleri, anne adayları, SMA’lı Bebeklerin ablaları, kız kardeşleri olarak bir araya gelerek onların sessiz çığlıklarını duyduk.

blank

SMA’lı bebeklerimiz olmak üzere çaresizliğin üzerine gideceğiz. İnsanlarımıza nefes olacağız.” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.