Bursalı Demokratlardan ‘Saadet’ ziyareti

Demokrat Parti Bursa Osmangazi İlçe Teşkilatı, Saadet Partisi Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Bulut ve yönetimini ziyaret etti.

BURSA (İGFA) – Demokrat Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ersin Aktaş liderliğindeki yönetim kurulu, Millet İttifakı’nda ortaklık yaptığı Saadet Partisi’nin Osmangazi İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

Ziyaret ile ilgili görüşlerini aktaran Saadet Partisi Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Bulut; “Partilerimizin çalışmaları hakkında Demokrat Heyeti ile bir görüşme yaptık. Osmangazi’nin ortak kazanımlarında birlikte hareket etme kararı aldık. Ziyaret için Demokrat Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ersin Aktaş ve ekibine teşekkür ederim.” dedi.

blank

Demokrat Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ersin Aktaş; “Ziyaretimizde ilçemizin ana 9 sorununu konuştuk. İlçenin eski kent merkezinde Tarihi Hanlar ve Kapalı Çarşı dışında bir ilerlemenin olmadığı, akaryakıta acımasızca gelen zamlara rağmen hala trafik sıkışıklığının engellenemediğini, Botanik ve Hüdavendigar Parklarından vatandaşlarımızın yeterli verim alamadığını, Kentsel Dönüşümün sadece Yunuseli-Hamitler-Güneştepe mahallelerinde bazı imtiyazlı alanları kapsadığını dile getirdik.

blank

Sıcaksu’da arazinin TOKİ’ye devri ile orada yapılacak geniş yapılaşma nedeni ile Gaziakdemir mahallesi olmak üzere yaşanan hak gaspları, bu kapsamda tarihi misyonu kelimelerle anlatılmayacak olan Merinos Stadı’nın yıkımla ilgili yaşanacak olan hukuki süreci, Çekirge meydanı ve çevresinde yapılması planlanan yeni yıkımlar, Kapalı Pazar Yerleri üzerinde hala karabasan gibi çöken mevzuatlar, ilçemizde işletmelerin ruhsat alma çabalarında Sırat Köprüsü’nden geçiyorlarmışcasına yaşatılan mevzuat krizleri ana gündem maddelerimizdendi. 6’lı masa ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.