Bursa’da ‘sürekli iyileştiren’ kurumlar ödüllendirildi

Sürekli İyileştirme modeli projesini uygulayan kurumlara “ Başarılı Kurum” ve “ Üstün Başarılı Kurum” ödülleri verildi.

BURSA (İGFA) – Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından koordinasyonu yürütülen Sürekli İyileştirme Modeli Projesini uygulayan okullara “Başarılı Kurum “ve “Üstün Başarılı Kurum” kategorilerinde ödül verildi.

Projeyi uygulayan Keles Davut Zeki Akpınar YBO, İnegöl Halime Hatun Anaokulu, Yıldırım Latif Dörtçelik Anaokulu, İznik Selçuk İlkokulu, Orhangazi Koç İlkokulu ve Nilüfer Özlüce Rasim Özdenören Anadolu İmam Hatip Lisesi “ Başarılı Kurum” ödülüne layık görülürken, Nilüfer Borsa İstanbul Fen lisesi, Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Osmangazi Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi “Üstün Basarili Kurum” ödülünün sahibi oldu.

Proje ile birlikte Bursa’da bulunan okullarda ortak bir okul gelişin kültürü oluşturulurken, okul ve kurumların yenilik yönetimini başarıyla gerçekleştirmeleri, eğitim süreçlerinin çıktılarının objektif ölçütlerle değerlendirerek, sürdürülebilir üstün performansın yakalanması amaçlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.