Bursa’da oyuncu Somers’ten ‘motivasyon’

Devlet Tiyatroları sanatçısı, dizi ve sinema oyuncusu Ahmet Somers, Uludağ Üniversitesi’nde ‘Motivasyon’ içerikli bir eğitim sundu. Kalite Birliği Derneği(KALBİR) organizasyonunda düzenlenen eğitim, genel katılıma açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

BURSA (İGFA) – 2009 yılından bu yana önemli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren KALBİR, eğitim ve öğretim alanındaki kalitenin arttırılması adına yaptığı çalışmalara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Motivasyonun günlük yaşamdaki ve iş hayatındaki önemine dikkat çeken oyuncu Ahmet Somers’in düşündüren ve eğlendiren sunumu, salondaki katılımcıların alkışlarıyla karşılandı.

Kalite Birliği(KALBİR) Başkanı Mustafa Karaman, aynı zamanda Bursa Devlet Tiyatrosu’nda da uzun yıllar görev yapan Ahmet Somers’e, ‘Kalite Şehri’ olarak adlandırdıkları Bursa’ya ve kalite olgusuna olan duyarlılığından dolayı program sonunda takdim ettiği Türk bayrağı ile teşekkür etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.