Bursa Valiliği’nden 7 günlük yasak

Bursa Valiliği, provakatif eylemlerin önüne geçilebilmesi için 27 Mayıs 2022 saat 00.01’den 2 Haziran 2022 saat 23.59’a kadar 7 gün eylem ve etkinliklerin yasak olduğunu açıkladı.

BURSA (İGFA) – Bursa Valiliği, il sınırlarında huzur ve güvenliğin ve kamu esenliğinin sağlanması, milli birlik ve beraberliğimizi zedeleyici provakatif eylemlerin önüne geçilebilmesi açısından 7 günlük yasaklamaya gitti.

Valilik’ten yapılan yazılı açıklamada, Bursa sınırlarında merkez ve dış ilçeler ile jandarma sorumluluk bölgeleri dahil 27 Mayıs saat: 00.01’den 2.06.2022 tarihi saat: 23.59’a kadar 7 (yedi) gün süre ile yasaklandığını duyurdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.