Bursa Mudanya’ya DEVA’dan atama

BURSA (İGFA) – DEVA Partisi Mudanya İlçe Başkanlığı’na atanan Av.Tuncay Özdemir, yetki belgesi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz’den aldı. Görevine başlayan Özdemir; Türkiye’de olduğu gibi Mudanya’da dai vatandaşların hukuksuzluklardan ve ekonomik sıkıntılardan şikayetçi olduğuna dikkati çekerek, “Mudanya’nın köylerinde üretilen incir bu sene maliyetinin altında fiyatlara satılıyor. DEVA iktidarında üreticiye gereken değeri vereceğiz. Mudanya’nın DEVA’sı olmak için var gücümüzle çalışacağız” mesajı verdi.

TUNCAY ÖZDEMİR KİMDİR?

1980 Muş doğumlu Özdemir, 1986 yılından beri Bursa’da ikamet etmekte. İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Özdemir, yüksek öğretimini Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış, 12 yıldır Bursa Barosu’na bağlı serbest avukatlık olarak görev yapmakta olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.