Bursa Mudanya’da AK Parti Kadın Kolları Çilem Palancı’ya emanet

Bursa’nın Mudanya ilçesinde uzun bir süredir boş olan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Genel Merkez tarafından atama yapıldı.

BURSA (İGFA) – AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, partisinin Mudanya İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Orhan Samast başkanlığındaki yönetimde Sosyal Politikalar Başkanı olarak görev yapan Çilem Palancı’nın atandığını duyurdu.

Parti yönetiminde aktif görevlerde bulunan Palancı, Genel Merkez’de düzenlenen törenle mazbatasını Genel Başkan Ayşe Keşir’in elinden aldı.

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz’ın da hazır bulunduğu törende Genel Başkan Keşir, görevi devreden önceki dönem ilçe başkanı Gülcan Adaklı’ya emeklerinden ötürü teşekkür ederek, yeni atamanın Bursa ve Mudanya’ya hayırlı olmasını diledi.

https://twitter.com/aysekesir/status/1537089275677769731

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.