Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Feza Takımını Kabul Etti

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür 2022 TEKNOFEST Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışmasında başarı gösteren FEZA takımını kabul etti.

Afyon’da gerçekleştirilen 2022 2022 TEKNOFEST Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışmasında Mansiyon ödülünü alan Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alanı öğrencilerinden oluşan FEZA takımı, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür makamında ağırladı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür öğrencileri gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik etti. Meslek liselerinin TEKNOFEST gibi büyük yarışmalarda gösterdikleri başarılardan ötürü mutlu olduklarını belirten Gür, “Bu tür yarışma ve etkinliklerin öğrencilerimizin gelişimine önemli katkılar sunduğuna inanıyorum.

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz TEKNOFEST 2022 yarışmalarında önemli bir başarı gösterdiler. Öğrencilerimizi, koordinatör öğretmenlerimizi ve okul müdürümüzü kutluyorum. Öğrencilerimizin bundan sonraki süreçte projelerini geliştirerek daha güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum.” dedi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür öğrencilerin isteklerini kıramayarak Gazi Feza olarak adlandırılan insansız hava aracını imzaladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.