Bursa Gürsu’da işçilere çifte bayram

Bursa’nın Gürsu Belediyesi, işçilerine yaptığı seyyanen zamla çifte bayram sevinci yaşattı.

BURSA (İGFA) – Gürsu Belediyesi Hizmet Binası’nda düzenlenen törenle, 225 şirket personelinin maaşlarına yapılan 500 TL seyyanen zammın müjdesi işçilerle paylaşıldı.

Törende, işçilerin hem 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı hem de Ramazan Bayramı’nı kutlayan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Belediyemizde çalışan 225 şirket personelimizin maaşlarına şubat ayında yaptığımız zamma ilave olarak şimdi de 500 TL seyyanen zam yaptık. Bir aile olarak gördüğümüz Belediyemizde birlikte görev yaptığımız, memur, işçi, sözleşmeli tüm arkadaşlarımızla birlikte Gürsu’muzun gelişimi için özveriyle çalışıyoruz. Daha önce memur ve daimi işçi kadrosunda görev yapan arkadaşlarımıza yaptığımız zamlardan sonra şimdi de şirket personellerimize maaşlarındaki alım gücünü arttırmak amacıyla zam müjdesini verdik. 1 Mayıs ve Ramazan Bayramı’na denk gelen bu müjdemizle işçi kardeşlerimize çifte bayram duygusu yaşatmanın mutluluğunu hissediyoruz dedi.

Hizmet-İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz da, işçi maaşlarına yapılan zammın işçiler için hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.