Burhaniye Belediyesi tarafından Öğretmenler Mahallesi’ndeki yollar yenileniyor.

Öğretmenler Mahallesi Mehmet Erdem Caddesi ve bağlı olan 1003,1005,1006 ve 1007.Sokaklarda Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, doğalgaz çalışmalarından kaynaklı bozulan tüm yolların yapım çalışmalarını da yapmaya devam ediyor. Eskimiş olan yollar baştan aşağı yenilenirken, taşlar komple sökülerek yaklaşık 6000m2 alana yeni parke taşlar döşenerek Mehmet Erdem Caddesi ve bağlı olan 1003,1005,1006 ve 1007.Sokaklar yenilendi.

Öğretmenler Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarının devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “İlçemizin tüm mahallelerinde çalışmalarımız devam ediyor. Alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarımızı program kapsamında imkanlarımızı zorlayarak aralıksız yapıyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.