Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Yaz Kurslarına Yoğun İlgi

Burhaniye Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren “Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi” açılan yaz kursları tatil boyunca devam edecek.

5 ile 15 yaş arasında, yaz tatillerini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri için okulların kapanması ile başlayan yaz kursları yoğun ilgi görüyor.

Gitar, drama, resim, satranç, İngilizce, halk oyunları, akıl zeka oyunları gibi çeşitli kursların olduğu merkezde, her yaş grubuna hitap edecek pilates kursu da mevcut. Toplam 600 öğrencinin kaydolduğu yaz kursları Temmuz ve Ağustos aylarında devam edecek.

Öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmeleri için planlanan kursların önemine değinen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Eğitim bizim en öncelikli konularımızdan biri, bunun için gerek Gündüz Bakımevlerimiz gerek Sosyal Etkinlik Merkezimiz ile tüm yaş grubundaki çocuklarımıza ve gençlerimize eğitim desteğimiz sürüyor. Gençlik Merkezi Kurslarımız ile yaz sezonunda 600 öğrencimize kurs imkanı sunuyoruz. ” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.