Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul ‘Kötü Kız’ da buluştu

Kanal D’nin ‘Kötü Kız’ dizisinin kadrosuna iki flaş transfer..

Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul başrollerini paylaştığı dizinin hazırlıkları devam ediyor.

ARC Film’in Kanal D için çekeceği ‘Kötü Kız’ dizisinin hazırlıkları sürüyor. Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturacağı dizide Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul başrolleri paylaşacak.

Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın yazdığı dizide abilerinin baskısı nedeniyle bunalan ve evlilik hayali kurduğu sevgilisi ile en yakın kız arkadaşının ihanetinin ardından da büyük bir şok yaşayan Zeynep Yılmaz’ın (Burcu Özberk) renkli hikâyesi ekrana taşınacak. Hep iyi bir insan olmak için çabalayan Zeynep, çaresiz kalınca hayatında ilk kez kötülük yaparak patronunun oğlu Kerem’e (Çağlar Ertuğrul) iftira atacak.

Eğlenceli sahneleriyle de ilgi çekecek olan dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Dizide Zeynep’in ağabeyleri Rıza ve Erkut için titiz bir çalışma yapıldı ve sonunda büyük abi Rıza karakteri için Taner Rumeli ile küçük ağabeyi Erkut için de Uğur Uzunel ile anlaşma yapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.