Burcu Güven “Sensizliğin Zamanı Yok”

Çocuklar Duymasın, Seksenler gibi birçok dizi ve filmlerin şarkılarını seslendiren ve müziklerine imza atan Burcu Güven; sözü ve müziği kendisine ait olan, düzenlemesini ise Aydın Sarman’ın yaptığı ‘Sensizliğin Zamanı Yok’ adlı yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yıllardır fenomen olan birçok dizi ve filmin müziğine imza atan, buğulu sesiyle hafızalara kazınan Burcu Güven, yeni şarkısıyla da müzikseverlerden tam not aldı.

Sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Sensizliğin Zamanı Yok’ şarkısıyla ayrılığın aşka eş değer gücünü ve mutluluğunu anlattığını belirten Burcu Güven ‘Bu şarkı, aşk ve sevginin bilinen zaman kavramları içine sığmayacak kadar boyutsuz olduğunu; bu özel duyguların sevgilinin yokluğunda bile büyüdüğünü ve değerini koruduğunu Sufi bir felsefe ile anlatıyor’ dedi.

GÜVEN’E İSTANBUL EŞLİK ETTİ!

Düzenlemesi Aydın Sarman’a ait olan DoReMinT Müzik imzalı şarkının klibi, karantina günlerinde İstanbul’un boş sokakları ve tarihi yerlerinde çekildi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.