Burcu Esmersoy’dan şaşırtan hamle!

Berk Suyabatmaz’la 15 ay evli kaldıktan sonra dostça ayrılan Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından eski eşinin annesi Nuray Suyabatmaz’ı silmesiyle gündeme geldi… Esmersoy’un eski eşini hala takip etmesi ise kafaları karıştırdı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile işadamı Berk Suyabatmaz, yaklaşık bir sene önce ABD’nin New York Başkonsolosluğu’nda hayatlarını birleştirmişti. Ancak çift, geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı.

Suyabatmaz, Burcu Esmersoy ile boşanmasının ardından şu açıklamayı yapmıştı:

Tatsızlıklar başlayınca yürümüyor. Onun dışında ne aldatma, ne başka bir şey söz konusu değil. Çok medeni bir şekilde ayrıldık. Her zaman yanında olurum, o da benim yanımda olur ama evlilik zor iş.

blank
Burcu Esmersoy

“EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL”

Sunucu, evliliğin kendisine göre olmadığını itiraf etmişti. Esmersoy, “İlişkilerimde kavga ederken haksız olduğum halde üste çıkmaya çalıştığım oldu. Genelde o tartışmalarda bir telefon kırılıyor. Ya benimki, ya onunki…” açıklamasını yapmıştı.

ŞAŞIRTAN HAMLE

Berk Suyabatmaz’la 15 ay evli kaldıktan sonra dostça ayrılan Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından eski eşinin annesi Nuray Suyabatmaz’ı silmesiyle gündeme geldi. Esmersoy’un eski eşini hala takip etmesi ise kafaları karıştırdı.

SÜRPRİZ YAKINLAŞMA

Öte yandan Burcu Esmersoy’un eski eşi Berk Suyabatmaz’ın Berrak Tüzünataç ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çift, geçtiğimiz günlerde aynı mekanda görüntülenmişti.

“BENİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ”

Bir davate katılan Esmersoy ise konuyla ilgili, “İki bekar insan, eğer ilişkileri varsa beni hiç ilgilendirmez” ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.