Burcu Esmersoy fiyatta anlaşamadı

Zekeriyaköy’de istediği evi bulan Burcu Esmersoy fiyatta anlaşamadı. Ev sahibiyle pazarlık yapan oyuncu indirim bekliyor.

Berk Suyabatmaz’la olan evliliği biten Burcu Esmersoy yeni bir ev arayışına girdi. Zekeriyaköy’den ev bakan oyuncu yaklaşık 10 ev gezdi. Baktığı evlerden birini ise oldukça beğendi. Yüzme havuzlu bir villada aklı kalan oyuncu fiyatta ev sahibiyle anlaşamadı.

Ev sahibiyle pazarlık yapan güzel sunucu şimdi fiyatta indirim bekliyor. Eğer ev sahibi olumlu bir dönüş yaparsa evi tutacak.

“Aldatma söz konusu değil”

Burcu Esmersoy ile iş insanı Berk Suyabatmaz, 2018 yılında evlenmişlerdi. 1 yıl evli kalan çift geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak boşanmıştı. Esmersoy, boşanmanın ardından “Tatsızlıklar başlayınca yürümüyor. Onun dışında ne aldatma, ne başka bir şey söz konusu değil. Çok medeni bir şekilde ayrıldık. Her zaman yanında olurum, o da benim yanımda olur ama evlilik zor iş.” açıklamalarında bulunmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.