gazetemag tv

Burcu Esmersoy, boşanma sonrası kafa dinlemek için kendisini alışverişe verdi

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, boşanma sonrası kafa dinlemek için gittiği seyahatten döner dönmez kendisini alışverişe verdi.

Geçtiğimiz haftalarda eşi Berk Suyabatmaz’dan boşanan güzel sunucu Burcu Esmersoy İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Boşandıktan sonra yurt dışı seyahatinde gidip kendisini sıfırlayan Esmersoy, seyahat sonrasında alışveriş giyim mağazalarına girerek alışveriş yaptı. Alışveriş Merkezi çıkışında magazin muhabirlerinin yanına gelen Burcu Esmersoy’un keyifli olduğu gözlerden kaçmadı. Yoğun bir güne başladığını söyleyen Burcu Esmersoy bir etkinliğe katılacağını söyledi ve muhabirlerden izin isteyerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Ne olmuştu?

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz yıl Amerika’nın New York Başkonsolosluğu’nda iş adamı Berk Suyabatmaz ile evlenmiş ve 15 Ağustos’ta ise fikren ve ruhen anlaşamadığını belirterek karşılıklı olarak boşanmıştı.

Burcu Esmersoy’dan boşanan Berk Suyabatmaz ilk kez konuştu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler