Burcu Esmersoy, boşandığı eşi ile ilgili olay yaratacak açıklamalar yaptı

Sunucu Burcu Esmersoy, boşandığı eşi Berk Suyabatmaz ile ilgili olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Burcu Esmersoy, önceki gün Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz’la ayrılık nedeninin sahte hesap açıp eşiyle başka biriymiş gibi konuştuğu, buluşma zamanı geldiğinde kimliğini açıklayıp “Beni aldatacaktın” deyip boşandığı iddiaları hakkında konuştu:

“Konunun benimle alakası yok. Biz boşandıktan sonra, Berk’in Instagram hesabında gördüm. Birisi onun kendi ismiyle, yani Berk Suyabatmaz ismiyle aynı profil fotoğrafını kullanıp, Berk’in takip ettiği kızlara ‘Hello’ falan yazıp yürümüş. Sonra birkaç kişi cevap vermiş. Kızlar da şüphelenmiş ve Berk’e ‘Bu sen misin?’ diye sormuşlar. O da ‘Hayır’ demiş. Oradan çıkmış ortaya. Kulaktan kulağa olan haberler değişirmiş ya ben diye söylenmiş, öyle bir durum yok” diye konuştu.

“ÖZEL BİR DURUM YOK”

Eski eşi Berk Suyabatmaz’ı sosyal medyada takip ettiğini söyleyen Esmersoy’a muhabirler “Eski eşinizi mi araştırdınız?” sorusunu yöneltti. Esmersoy da, “Hayır, arkadaşlarınız story koyuyor görüyorsunuz ya, o da koyduğu için gördüm” dedi. Eski eşiyle görüştüğünü söyleyen Esmersoy “Az önce mesajlaştık, özel bir durum yok. Sadece mesajlaştık” açıklamasını yaptı.

“Berrak Tüzünataç bu açıklamaların ardından kıskanmaz mı?” sorusuna ise “Estağfurullah, yok canım, kıskançlık oluşturacak bir mesajlaşma değil” diye cevap verdi. “Berrak Tüzünataç, röportajı gördüğünde Berk Bey’e sormayacak mı?” sözlerine de “Çok pardon, çok özür dilerim. İçerik öyle rahatsız edecek bir şey değil” dedi.

Esmersoy’un açıklamalarından sonra Berk Suyabatmaz’ın yeni sevgilisi Tüzünataç’ın vereceği tepki merak konusu oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.