Burcu Dinçer’den yeni bir roman: ‘Turuncu’

Spekülatif anlatımıyla dikkat çeken bir macera.

Mete bir milyonuncu kahvesini içerken çalışma masasının üzeri evraklar, raporlar, araştırma kayıtları, ilaç formülleri, kan örnekleri, testlerinin sonuçları, seanslarının bulunduğu CD’lerden görünmüyordu. Yorulmuştu. Neredeyse sabah oluyordu. Sonunda dirseğini masaya dayayıp ağırlaşan başını yasladığı kolunun üzerinde uyuya kaldı. Yelda’nın Aziz Sancar Dosyası diye kayıt tuttuğu kâğıdın üstünde; Kabuslarından yorulan Mete, ilaçları ve tedavisiyle ilgili gerçekleri psikiyatrı Yelda’dan öğrenmeyi kafasına koymuştu.

Fakat sonuçları sandığından bambaşka olacaktı. Hastalığı ortaya çıktıkça kim olduğunu anlamaya başlayan adamın atıldığı kovalamacalar hayatına yeni bir yön vermesine sebep olacak ve kaçmasını gerektirecekti. Turuncu, sizi bitmek bilmeyen hareketli olayların içine davet eden spekülatif anlatımıyla dikkat çeken bir macera.

blank

YAZAR HAKKINDA

1980 İstanbul doğumlu Burcu Dinçer; ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul, Bursa ve Bolu gibi farklı şehirlerde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümüne devam etti. 1996 yılından itibaren yerel radyo kanallarında program yapımcılığı ve spikerlik yaptı. 2009 yılında LaSalle Collage İstanbul’da grafik tasarım eğitimi aldı.

Yazarın yeni romanı, Kasım 2017’de Turuncu isimli romanı Peon Kitap’tan yayımlandı.

Roman dışında çocuk kitapları ve kitap kapağı tasarımları da yapan yazar çalışmalarını İstanbul’da sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.