YouTube / gazetemag tv

Burcu Biricik ‘Her Şey Seninle Güzel’ de stil ikonu oldu

Sevilen oyuncular Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı, LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında 16 Kasım’da vizyona girecek olan ‘Her Şey Seninle Güzel’ filminin detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

‘Hayat Şarkısı’ dizisinde hem oyunculuğu, hem de tarzıyla seyircinin gözdesi haline gelen Burcu Biricik, bu kez gerçek bir stil ikonu olan ‘Deniz’ karakteriyle karşımıza çıkıyor. Filmde birbirinden farklı kostümlerle ve baş döndürücü güzelliğiyle çok konuşulacak olan Burcu Biricik, ‘Her Şey Seninle Güzel’de taviz vermeyen, kendinden emin ve havalı bir moda editörü rolünü canlandırıyor.

“GÖRSELDEN ÇOK RAHATLIĞA ÖNEM VERİRİM”

Rolünün kendisiyle taban tabana zıt olduğunu anlatan Biricik “Bence giyim tarzı da kişiliğinin bir parçası o yüzden de önemli. Ama şöyle ki modayı pek takip edemiyorum görselden çok rahatlığa önem verdiğim için daha günlük daha spor parçalar tercih ediyorum tarzımla çok da mutluyum. Deniz’le benzerliğim aslında pek yok. O benim tersime tamamen görsele önem veren; işi, kariyeri hayatının önüne geçmiş, kendini ve hislerini daha geç fark eden biri” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu, “Yerine göre özel günler de şık giyinmeyi ben de seviyorum ama o zaman bile rahat edemeyeceğim bir elbise seçmiyorum. Maskülen parçaları kendime daha çok yakıştırıyorum. Stil ikonum ise yok. O an ruh halim neyse öyle giyinip çıkıyorum. Davetlere giderken uzun uzun hazırlık işi beni biraz sıkıyor. Bildiğim, yüzüme ve bana yakışan bazı hazırlık rutinlerim var. Onları pıt pıt yapıp öyle gidiyorum” dedi.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın, görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran’ın üstlendiği ‘Her Şey Seninle Güzel’in senaryosunu ise İlksen Başarır kaleme aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.