Burçin Terzioğlu’ndan estetik itirafı!

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Burçin Terzioğlu, İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa konuk oldu. Estetik itirafında bulunan Burçin Terzioğlu, ’19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim.’ dedi.

Ekranların aranılan yüzlerinden olan başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ adı YouTube programına konuk oldu. Özel hayatı ve kariyeriyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Burçin Terzioğlu estetik itirafında da bulundu.

Burçin Terzioğlu, oyunculuğa 4 yaşında başladığını ifade ederek şunları söyledi: ‘Bu kızdan bir şey olur dediler herhalde ki devamı geldi. İşten ziyade oyun gibi geliyordu o zamanlar. Ama gece 02.00’da uykundan uyandırılıp, sahneye bırakıldığında aslında onun bir oyun olmadığını hissediyorsun.

blank

Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam ya da yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum.’

Estetik yaptırdığını da belirten güzel oyuncu Burçin Terzioğlu,’19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim.’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.