gazetemag tv

Burçin Terzioğlu “Güzelliğin Portresi”ni anlattı!

Burçin Terzioğlu, yeni rolü hakkında konuştu.

13 Aralık’ta vizyona girecek olan “Güzelliğin Portresi” filminde “Nisan” karakterini canlandıran yetenekli oyuncu Burçin Terzioğlu “Özgün hikayesi ile Güzelliğin Portresi, Türk sinemasında gerilim türünün en iddialı filmlerinden biri olmaya aday bence. Bugüne kadar yer aldığım projelerden çok farklı bir türde ve inanılmaz bir hikayeye sahip. Seyirciyi ilk andan itibaren içine alacak olan bu yüksek gerilimli film aslında izleyene her an hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını benzersiz bir kurgu ile anlatacak.” diyor.

blank
Burçin Terzioğlu

Filmde uzun yıllardır babası ile görüşmeyen ve aldığı bir haber üzerine geldiği baba evinde geçmiş günahlarla yüzleşmek zorunda kalan Nisan karakteri için ise Terzioğlu “Nisan karakterine hayat vermek benim için çok heyecan verici oldu. Usta işi bir yönetmenlik ve birbirinden yetenekli oyunculuklarla bu filmde yer almaktan büyük keyif aldığımı söyleyebilirim.”

BKM ve CJ Entertainment’ın ortak yapımcılığında çekilen 13 Aralık’ta vizyona girecek olan “Güzelliğin Portresi”, güçlü oyunculukları, hızlı temposu, gizem dolu kurgusu ve heyecan dolu sahneleri ile izleyiciye yüksek dozda gerilim vaad ediyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.