Burak Yılmaz’ın eşi İstem Yılmaz’la ilgili şok iddia

Burak Yılmaz’ın yakın arkadaşı, futbolcu ile eşi İstem Yılmaz arasındaki krizi anlattı. İddiaya göre İstem Yılmaz hamileliğini bahane etti, 41.5 milyon TL’nin peşine düştü. Türk Milli Takımı’nın yıldızı Burak Yılmaz ve İstem Atilla iki yıl önce evlendi. İkilinin Nazlı adında 1 çocukları oldu. İstem Yılmaz 2’nci çocuğa hamile kalmıştı ki şiddet gördüğünü öne sürüp boşanma davası açtı. Dilekçesinde ise şu detaylar dikkat çekti: “2014’de evlendik. Nazlı isminde bir kızımız oldu. Bu süreç içinde evlilik sözleşmesi imzaladım. Ağustosta bir kızımız daha dünyaya gelecek. Eşim ikinci çocuğa hamile kaldıktan sonra hamileliğimi sonlandırmam için baskı uyguladı. Baskılara direnip çocuğumu aldırmadım. Hamileyken eşimden dayak yedim.”

“DARP SÖZ KONUSU DEĞİL ”
Türkiye’yi sarsan bu iddialar sonrası isminin verilmesini istemeyen ve Burak Yılmaz’ın çok yakın bir arkadaşı şunları iddia etti:
“İstem Yılmaz’ın yaptığı evlilik sözleşmesi gereğince Burak Yılmaz’ın Çin kulübü Beijing Gouan’dan 4 yılda kazanacağı 83 milyon TL’nin yüzde 50’sini talep edebiliyor. İkili arasında iddia edilen boyutta şiddet olayı da yaşanmadı. Sadece tartışma bu işin bahanesi oldu. Şiddetli darp ya da dövme söz konusu değil.”

“ÇOCUĞUMU ANNEME GÖSTERMEDİ ”
Aynı kişi, İstem Yılmaz’ın Burak’ın annesi Belgin Yılmaz’la ciddi sorunlar yaşadığını ve torununu bir kez bile Belgin Yılmaz’a göstermediğini iddia etti. Takvim

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.