gazetemag tv

Burak Yılmaz’dan ‘şiddet’ iddialarına cevap

Burak Yılmaz’ın iki yıl önce nikah masasına oturduğu eşi İstem Yılmaz dört aylık hamileyken kendisine şiddet uyguladığı iddiasında bulundu.

Dört aylık hamile olan İstem Yılmaz, önce kendisini darp ettiği iddiasıyla Burak Yılmaz için evden uzaklaştırma kararı aldırdı sonra da boşanma davası açtı. İstem Hanım’ın Yılmaz’dan 10 milyon TL tazminat istediği öğrenildi.

burak aciklama

”Herhangi bir yorum yapmayacağım”

Burak Yılmaz iddaialarla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; ”İstem Yılmaz çocuklarımın annesidir. Hangi ruh halinde, hangi düşüncede olursa olsun yaptığı şeyler veya söylemlerinden bağımsız olarak iki evladımızın ve eşimin sağlıklı ve huzurlu olması benim için herşeyden önemlidir. Yazılanlar ve yazılacaklar dahil olmak üzere bu konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmayacağımı herkesin bilmesini isterim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.