Burak Şenöz’den ”Yılanlar”a özel

ERSEL NALBANT / BURSADA BUGÜN

BURSA (İGFA) – 1995 yılından itibaren müzik piyasasında fırtınalar estiren Bursa‘nın sevilen solisti Burak Şenöz, son sigle ”Yılanlar” ile adından sıkça bahsettireceğe benziyor.

blank

Benim Oldun, Aşkımdan Habersizim, Deprem, Avare’den sonra şimdi de, Sözü Titro, Müziği Faruk Altun – Furkan Acar’a ait olan ‘Yılanlar şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Burak Şenöz, ”Yılanlar” şarkısının sosyal medyada viral olacağını belirterek hayli iddialı konuştu.

Burak Şenöz, şarkısının ismini özellikle ‘Yılanlar’ koyduğunu söyledi ve sözlerine şunları ekledi: “Sevdikleriniz ya da sizi sevdiğini sandıklarınız çoğu zaman kalbinize zehir saçmasına seyirci kalırsınız. Paranız ve şöhretiniz olduğunda yanınızdadırlar yoksa uzakta kalırlar. Yılanlarda omurga olmaz ve onlar şu dönemde o kadar çok ki maalesef bu şarkı onlara. İnsanlar artık uyanışın keyfini bu şarkıda bulsun ve etrafındaki yılanlardan uzak dursunlar.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.