Burak Özçivit’ten Fahriye Evcen’e sürpriz evlenme teklifi

3 yıldır aşk yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2016’da dünya evine giren ünlüler kervanına katılmayacak.

Neslihan-Kadir Doğulu, Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ, Sinem-Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerin evlenmesinin ardından gözler Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin düğününe çevrilmişti.

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Ne zaman evlenecekleri merak konusu olan ikiliden Burak Özçivit, çıktıkları yurtdışı tatilinde kız arkadaşı 30 yaşındak oyuncu Fahriye Evcen’e sürpriz bir evlenme teklifi yaptı ve ‘Evet’ yanıtı aldı. Teklife olumlu cevap aldıktan sonra Özçivit, sevgilisi Evcen’in Almanya’nın Solingen kentindeki ailesinin evine el öpmeye giderek aileden de onayı aldı.

Bu yaşananların ardından çiftin Roma’da nikâh masasına oturduğu iddia edilmişti. Ancak ikilinin evlenmedikleri ortaya çıktı. Çiftin seneye nikâh masasına oturacağı öğrenildi. 2017’i yazında dünyaevine girmesi beklenen ikilinin, bu süreçte düğün hazırlıklarını tamamlayacağı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.