Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Kuveyt’e gitti

Kara Sevda’nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, ticarette işleri büyütüyor. Daha önce İstanbul’da bir dönerci dükkanı açan oyuncu Ortadoğu’da dükkan bakmak için sevgilisi Fahriye Evcen’le Kuveyt’e giden Özçivit, krallar gibi karşılandı.

Takvim Gazetesi’nin haberine göre Türkiye’nin en yakışıklı jönlerinden Burak Özçivit, geçtiğimiz gün soluğu sevgilisi Fahriye Evcen’le birlikte Kuveyt’te aldı. Ortadoğu ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan sevgililerin Kuveyt’e gitmesi olay oldu.

Ünlü aşıkların ülkelerine gittiğini instagram’da paylaştığı fotoğraftan öğrenen Kuveytli hayranları çifti mesaj yağmuruna tuttu.

burak

REKOR BEĞENİ ALDI

Burak Özçivit’in paylaştığı poz kısa sürede 240 bin beğeni alırken, fotoğrafın altına da yaklaşık 25 bin mesaj bırakıldı. Çifti yakından görmek isteyen Kuveytliler sokaklara döküldü. Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in sürpriz Kuveyt ziyaretinin sebebi ise sonradan ortaya çıktı. Daha önce İstanbul’da açtığı Balibey isimli dönerci dükkanıyla ticarete adım atan Özçivit’in Kuveyt’te de restoran açmak için kolları sıvadığı öğrenildi.

ZENGİNİ OLACAK

Burada kendisine mekan bakan Özçivit’in rotasında Kuveyt, Suudi Arabistan ve Dubai gibi ülkeler var. Yatırımlarını yurt dışına yapan Burak Özçivit için “Kazandığı dinarlarla Türk şeyhi olacak” esprisi yapıldı. Kendisine ait bir yapım şirketi de olan ünlü oyuncu, kazandıklarını har vurup harman savurmayarak sanat camiasının örnek isimlerinden gösteriliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.